Мишка A4tech F4 black

Знижка: -10%
Виробник: A4tech
Модель: F4 black
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 37459
Гаратія: 12
MPN: U0010928

  • 605 грн547 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Впевнена робота на нерівних поверхнях. Посилений оптичний промінь глибоко проникає в структуру поверхні, завдяки чому миша A4-tech F4 black швидко і чітко працює на будь-яких покриттях. Миша працює навіть на об´ємній хутряний поверхні!


Збільшена точність курсору. У V-Track мишках використовується посилений оптичний промінь, який глибоко проникає в структуру поверхні під кутів у 90 градусів. Завдяки цьому курсор переміщується більш швидко і чітко.


5 режимів дозволу з кольоровим індикатором. Максимальний дозвіл - 3000 dpi. Дозвіл перемикається кнопкою «DPI», яка підсвічується різними кольорами в залежності від обраного дозволу.


Час відгуку кнопок миші до 3 мс. Мінімальний час відгуку дає перевагу в комп´ютерних іграх, що дозволяє миттєво реагувати на дії супротивників під час гри. У звичайної миші час відгуку складає в середньому 16 мс.


Вбудована пам´ять 160 Кб. Тепер у вас є унікальна можливість запрограмувати миша виконувати будь-які ігрові дії одним кліком! Створюйте свої скрипти і інтегруйте їх у вбудовану пам´ять вашої миші. Грайте на будь-якому комп´ютері, зберігши ваші унікальні установки в пам´яті миші. Для цього просто скористайтеся зручним і візуальним редактором скриптів Oscar, який ви знайдете на додається диску.


- Використовуйте мишу A4-tech F4 black замість клавіатури. Кожна кнопка миші тепер може бути налаштована так, щоб відтворювати будь-які команди клавіатури, в будь-яких сполучення клавіш. Ви зможете одним рухом пальця купити зброю або поставити завдання групі.


- Стріляйте довгими і короткими чергами. Виберіть кнопку миші і встановіть на неї кількість пострілів, яке ви хочете зробити одним натисканням цієї кнопки - від одного до п´яти. Також ви зможете встановити тимчасовий інтервал між ними.


- Уникайте помилок при стрільбі. Ви можете задати величину зміщення прицілу щодо курсору мишки для кращого попадання в ціль.


- Робіть самі неймовірні трюки. Ви можете зробити почергову запис складних дій клавіатури і миші, а потім точно відтворити синхронно і за секунди.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Вага 135 г
Гарантія, міс 12
Датчик V-Track
Довжина кабеля 1.8 м
Кількість кнопок 7
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Об'єм вбудованої пам'яті 160 Kb
Програмовані кнопки бокові, є
Роздільна здатність (max) 3000 dpi
Роздільна здатність (min) 400 dpi
Розміри 126 х 68 х 41 мм
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, A4tech, F4, black