Доставка та оплата товару

Оптатити товар ви можете on-line за допомогою платіжної карти, чи готівкою в нашому магазині.

    Перевірити товар ви можете в нашому магазині підчас отримання, чи при отриманні від служби доставки (якщо цього не забороняють правила служби)

    Повернути,  або обміняти товар НАЛЕЖНОЇ та НЕ НАЛЕЖНОЇ якості ви можете протягом 14-ти днів від дня отримання за умови збереження його товарного виду, присутності усієї комплектації(включаючи упаковочті мареріали, інструкції,кабелі та ін.)

    Здати на гарантійте обслуговування товар ви можете в нашому сервісному центрі за адресою: м.Хуст, вул. Слов'янська 13/1.Ви можете отримати своє замовлення двома методами:


1. Безкоштовно в нашому  магазині, де можна оглянути товар, перевірити його комплектацію та оплатити лише вартість товару на місці. (Великогабаритні речі потребують попереднього узгодження)


2.  Скористатись послугами служби доставки "Нова Пошта"

 
- Доставка всіх товарів по Україні здійснюється в усі міста України, без попередньої оплати, оплата при отриманні товару
- Замовлення відправляється на протязі 1-2-х днів з моменту оформлення замовлення, виключаючи вихідні та святкові дні. Доставка займає 2-4 робочих дні, в залежності від міста призначення і обраного способу доставки;
- Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі «Нової Пошти» протягом 4 днів, після чого відправляється назад.
- Підтримується послуга «Легке повернення» від Нової пошти, яка дає можливість повернути товар протягом 14 днів за спрощеною схемою. Для цього необхідна ТТН отриманої посилки і товар повинен бути в належному стані (наявність упаковки і всіх вкладень).
- При отриманні купленого Вами товару переконайтеся в його повній комплектності і відсутності механічних пошкоджень;
- Точну вартість можна розрахувати на сайті компанії Нова Пошта : https://novaposhta.ua/ru/delivery
- При замовленні більше однієї одиниці товару - ви платите тільки за доставку першої одиниці товару, всі інші товари ми доставляємо безкоштовно.
 

для більш детальної інформації телефонуйте за номером: 096-277-37-17 або 03142-548-31