Мишка A4tech N-301

Знижка: -16%
Виробник: A4tech
Модель: N-301
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 108869
Гаратія: 12
MPN: U0075580

  • 196 грн164 грн


Стислі характеристики
1кнопка-скрол, 4D, для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку)
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка A4-tech N-301 - це компактна і надійна дротова комп´ютерна мишка від відомого тайванського виробника A4- tech. Завдяки новітній технології V -Track, мишка буде працювати на будь-яких нерівних і рельєфних поверхнях. Посилений оптичний промінь глибоко проникає в структуру поверхні, завдяки чому миша швидко і чітко працює на будь-яких покриттях.
Мишка оснащується двома стандартними кнопками і зручним сенсорним 4D-колесом. Колесо 4D -прокрутки дозволяє здійснювати вертикальну і горизонтальну прокрутку сторінок , що робить роботу з великими документами ще більш комфортною. Модель підтримує роздільну здатність 1000 dpi, що забезпечує оптимальну точність і ідеальний комфорт від використання мишки.
Функція " 8 в 1" дозволить зробити роботу за комп´ютером легкою і швидкою, призначте всі необхідні функції на праву кнопку миші. Залежно від напрямку руху руки вона може виконувати до 8 різних функцій , наприклад, «Збільшити / Зменшити» , «Прокрутка вліво / Прокрутка вправо» , «Копіювати /Вставити» і т.д. Для виконання вибраної команди треба провести мишею в заданому напрямі, утримуючи кнопку .
Симетрична форма миші підходить як для правої так і для лівої руки. Герметичне дно захищає всі внутрішні компоненти приладу від попадання вологи, пилу та сміття.

Загальні харатктеристики

1кнопка-скрол, 4D, для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку)
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 12
Датчик V-Track
Кількість кнопок 3
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Програмовані кнопки є
Роздільна здатність (max) 1000 dpi
Розміри 116 x 62 x 35 мм
Тип Провідні
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, A4tech, N-301