Мишка Cougar Revenger S World of Tanks

Знижка: -1%
Виробник: Cougar
Модель: Revenger S World of Tanks
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 533062
Гаратія: 12
MPN: U0324642

  • 1 256 грн1 245 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Cougar Revenger S World of Tanks - це новітнє рішення Cougar про те, якою має бути найкраща ігрова миша. Ультрасучасний оптичний датчик PMW 3360 забезпечує неперевершену точність і надійну роботу. Кожна деталь цієї ігрової миші була спеціально розроблена для оптимізації ігрової продуктивності.

Оптичний датчик PMW 3360 - це ідеальне удосконалення поважної лінійки датчиків, які показали високу продуктивність. Узгодженість і точність - це два ключових слова, що визначають продуктивність датчика Revenger S World of Tanks. Можливість тонкої настройки рівня DPI аж до 12000 дозволить вам насолоджуватися неперевершеною точністю в широкому діапазоні ситуацій і на різних екранах.

Всі необхідні вам функції. Revenger S World of Tanks надає вам всі можливості, які знадобляться для ігор. 6 кнопок дозволяють отримати доступ, використовуючи тільки миша, до 21 функції, включаючи макроси, ярлики і багато іншого. З ретельно розташованими кнопками, включаючи унікальну кнопку запуску, використання всіх цих розширених функцій стане природним, майже інстинктивним. Система UIX Cougar допоможе вам легко і інтуїтивно керувати всією цією потужністю, щоб ви могли максимально використовувати її. Нарешті, вбудоване сховище Revenger S World of Tanksпозволіт вам зберігати до 3 повних профілів конфігурації і приносити їх з собою куди завгодно.

Домінування на всіх поверхнях. З Revenger S World of Tanks вам більше не потрібно обмежуватися килимком для миші. Передова технологія відстеження дозволить вам працювати на високих рівнях навіть на дерев´яних або сталевих поверхнях.

Система Cougar UIX. Програмне забезпечення Cougar UIX має самий інтуїтивний, зручний і простий інтерфейс, який дозволяє редагувати необмежені ефекти підсвічування. Крім того, він пропонує більш легку настройку, запис макросів і спільне використання пристроїв. Щоб звести до мінімуму час, що витрачається на запис макросів, і звільнити час для їх використання, Cougar Macro Arsenal дозволяє записати свій макрос один раз і використовувати його на іншому сумісному пристрої Cougar UIX або експортувати окремі макроси, щоб поділитися зі своїми друзями. Насолоджуйтесь ігровими сесіями за допомогою цього потужного програмного забезпечення.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 12
Датчик PMW3360
Довжина кабеля 1.8 м
Кількість кнопок 6
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Об'єм вбудованої пам'яті 512 Kb
Особливості підсвічування
Програмовані кнопки бокові, є
Роздільна здатність (max) 12000 dpi
Роздільна здатність (min) 100 dpi
Розміри 130 х 65 х 43 мм
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Cougar, Revenger, S, World, of, Tanks