Мишка Lenovo Professional Wireless Laser (4X30H56886)

Знижка: -8%
Виробник: Lenovo
Модель: 4X30H56886
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 533406
Гаратія: 12
MPN: U0325271

  • 1 053 грн969 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення радіо
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Lenovo Professional Wireless Laser (4X30H56886)

Lenovo Professional Wireless - лазерна мишка для професійного використання. Гарантує необхідний рівень точності і контролю управління, який потрібен фахівцям різних сфер. Допоможе виконувати свою роботу швидко і ефективно, не відволікаючись на якісь недоліки роботи периферійних пристроїв. Має ділової, стриманий і лаконічний вигляд, властивий продукції Lenovo бізнес-класу. Прекрасно доповнить робоче простір, завдяки відсутності кабелів не буде захаращувати стіл і заважати в роботі. Знайде своє чинне місце в high-tech офісі або ІТ-середовищі.

Особливості та переваги:

1 хвилина зарядки може забезпечити до 1 години використання;

Бездротовий зв´язок: вибір між традиційними бездротовими і Bluetooth режимами;

Зручно: кілька світлодіодних індикаторів показують стан батареї для безпроблемного використання;

Час автономної роботи: до місяця.

Lenovo Group Limited -комп´ютерна компанія Китаю, що має реєстрацію в Гонконзі і займає четверте місце в світі по виробництву ПК. Ці відомості успішності компанії наведені за результатами 2007 року. Попереду компанії за цим показником знаходяться фірми HP, Dell, Acer. Генеральний офіс фірми розміщений в американському місті Перчейз, штаті Нью-Йорк.

Компанія спеціалізується на розробці та виробництві ПК, КПК, фірмі належать розробки сєверов, відеопроекторів і моніторів. Основними власниками акцій компанії Lenovo є Legend Holdings Ltd, що має 42 відсотки акцій і здійснює роботу під контролем Китайської академії наук, а також американська фірма IBM, що тримає близько 9 відсотків акцій, акціонерами є також американські інвестиційні фонди. У компанії працює близько 20 тисяч чоловік. людина.

Миші - це один з основних інструментів для управління комп´ютером. Її основні функції полягають в наведенні на предмет, відкриття папок чи інших дій. Зараз їх випускається величезна різноманітність, що дозволяє підібрати девайс за своїми уподобаннями та його призначенню.

Класифікація мишок. Асортимент приладу для ПК дуже широкий і різноманітний. Вибирати мишу можна за зовнішнім виглядом, формою, призначенням, типу підключення. За останнім критерієм товар поділяється на дві категорії: провідні; бездротові.Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення радіо
Гарантія, міс 12
Кількість кнопок 5
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Роздільна здатність (max) 1600 dpi
Тип Бездротові
Тип сенсора лазерний

Про виробника


Мишка, Lenovo, Professional, Wireless, Laser, (4X30H56886)