Мишка Rapoo MT550 black

Знижка: -5%
Виробник: Rapoo
Модель: MT550 black
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 319288
Гаратія: 24
MPN: U0302282

  • 1 070 грн1 020 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення Bluetooth, радіо
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Rapoo MT550 black

Перемикання між Bluetooth 3.0, 4.0 і комплектних приймачем. Розумне перемикання між Bluetooth 3.0, 4.0 і USB приймачем (2.4 ГГц) дозволяє отримати стійке з´єднання. Ви завжди зможете використовувати мишу, навіть якщо зайняті всі USB порти або загублений приймач. Підтримка декількох пристроїв. Миша MT550 може на льоту перемикатися між пристроями.

Вона запам´ятовує настройки до чотирьох пристроїв і перемикається між ними в міру необхідності. Це сильно полегшує роботу і не залежить від ОС. Зміна чутливості однією кнопкою. Ви можете вибрати 4 варіанти чутливості - 600/1000/1300/1600 DPI. Що завжди корисно при роботі. Автономність 12 місяців. Система енергозбереження та перемикач живлення збільшують тривалість роботи до одного року.

Найбільший виробник комп´ютерної периферії, китайська компанія RAPOO, виходить на російський ринок з повноцінною лінійкою бездротової продукції - комп´ютерними мишками, клавіатурами і гарнітурами. Вся периферія під брендом RAPOO є висока якість виконання, оригінальність і підтримку найсучасніших технологій.

Rapoo була утворена в 2002 році. Спочатку дане підприємство спеціалізувалося на постачанні комп´ютерного обладнання та комплектуючих для інших виробників. Однак, в 2012 році компанією було відкрито власні великі виробничі площі, оснащені роботизованим обладнанням. Компанія Rapoo стала широко відома, завдяки активному застосуванню в своїй діяльності інновацій. Зокрема, Rapoo була першою, хто випустив на ринок ігрову бездротову мишу.

Маркетингові дослідження 2011 року показали, що компанія Rapoo контролює приблизно 60 відсотків свого сегмента ринку. Завод даного підприємства, площею в 80 тис. Квадратних метрів, входить в ТОП-3 за величиною серед та китайських заводів з виробництва комп´ютерної периферії. До того ж, виробничий процес повністю роботизована.

Весь цикл виготовлення обладнання - від розробки концепту до дизайну упаковок, компанія Rapoo виконує самостійно, не вдаючись до послуг сторонніх підприємств. Такий підхід дозволяє повністю гарантувати якість готової продукції і значно знизити її вартість в порівнянні з аналогічними показниками продукції конкурентів.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення Bluetooth, радіо
Гарантія, міс 24
Кількість кнопок 6
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Програмовані кнопки бокові
Роздільна здатність (max) 1600 dpi
Тип Бездротові
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Rapoo, MT550, black