Мишка Razer Mamba + Firefly Hyperflux (RZ83-02480100-B3M1)

Знижка: -3%
Виробник: Razer
Модель: RZ83-02480100-B3M1
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 319280
Гаратія: 24
MPN: U0302262

  • 9 474 грн9 217 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення USB, радіо
Гарантія, міс 24
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Razer Mamba + Firefly Hyperflux (RZ83-02480100-B3M1)

Випробуйте повну свободу бездротового зв´язку за допомогою Razer Mamba HyperFlux. Завдяки новій технології Razer HyperFlux Wireless Power ви отримуєте ультралегку бездротову ігрову мишу, яка цілодобово працює живлячись  від включеного килимка Razer Firefly HyperFlux. Бездротова енергія Представляємо вам наступне покоління бездротової периферії.

Технологія Razer HyperFlux Wireless Power дозволила коврикам миші створювати електромагнітне поле, яке ефективно передає енергію безпосередньо їх супутникам. В результаті виходить ультралегкая бездротова миша, яку ніколи не потрібно перезаряджати. Легка. Швидка. Через відсутність акумулятора Razer Mamba HyperFlux важить всього 96 г, що зазвичай доля дротових варіантів.

Легко піднімайте і переміщайте цю ультралегку бездротову ігрову мишку під час інтенсивних ігор і протягом тривалих періодів часу. Маневрена і точна Razer Mamba HyperFlux оснащена точним оптичним датчиком 16000 DPI 5G і власної адаптивної технологією Razer для стабільної передачі сигналу, що дозволяє швидко і точно реагувати на події.

Універсальний комплект Килимок Razer Firefly HyperFlux має дві робочі сторони для більшої гнучкості ігрового стилю. Легко перемикайтеся між гладкою або текстильної поверхнями. Отримайте універсальна зброя для всіх видів поєдинків.

Історія американської компанії Razer бере початок в 1998 році. Саме в цьому році компанія змогла розвіяти міф про те, що все маніпулятори для комп´ютерів повинні виглядати однаково і тим самим викликати у кожного користувача відчай і смуток.

Саме компанія Razer змогла ввести таке поняття, як «ігрове залізо». Саме тому компанію по праву можна називати як основоположника ринку професійної геймерской периферії.Razer - відома американська компанія, що працює з 1998 року, спеціалізація якої - виробництво професійного обладнання для ігор, до якого відносяться перш за все миші, клавіатури, килимки під миша, навушники etc. Слоган компанії - "Razer. For gamers. By gamers." Фірма високо оцінюється знавцями і ентузіастами комп´ютерних ігор, її шанують кіберспортсмени.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення USB, радіо
Гарантія, міс 24
Живлення акумулятор
Кількість кнопок 7
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування, + килимок
Призначення для ноутбука, для комп'ютера
Роздільна здатність (max) 16000 dpi
Тип Бездротові, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Razer, Mamba, +, Firefly, Hyperflux, (RZ83-02480100-B3M1)