Мишка Razer Naga Trinity Expert MMO (RZ01-02410100-R3)

Знижка: -3%
Виробник: Razer
Модель: RZ01-02410100-R3
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 319279
Гаратія: 24
MPN: U0302261

  • 3 668 грн3 548 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Razer Naga Trinity Expert MMO (RZ01-02410100-R3)

Оптичний сенсор 5G з реальним здатністю 16 000 DPI. Миша Razer Naga Trinity з найсучаснішим оптичним сенсором 5G з реальною здатністю 16 000 DPI, оптимізована для точності і швидкості, гарантує стрімкість рухів, точність заклинань і можливість вийти неушкодженим з-під щільного обстрілу під час бою.

3 змінних бічних панелі з різним числом кнопок. Завдяки змінним бічних панелей з 2, 7 і 12-кнопкової конфігурацією змінюйте можливості своєї миші відповідно до ігровим процесом. Всі кнопки легко визначаються на дотик, тому ви ніколи не промахнетеся. Кожне натискання супроводжується клацанням і тактильним відгуком, так що ви зможете впевнено виконати будь-яку дію.

До 19 програмованих кнопок розширений арсенал ваших заклинань. Чим більше кнопок у вас під рукою, тим помітніше перевага. До 19 програмованих кнопок забезпечать свободу вибору: можна призначити кнопкам лише основні команди або використовувати кнопки на всю міць, зв´язавши з ними гарячі клавіші для предметів, заклинання або будь-які інші необхідні в грі команди.

Механічні перемикачі Razer ™ для мишей. Механічні перемикачі Razer ™, відмічені численними нагородами. Завдяки механічним перемикачів Razer ™, зазначеним численними нагородами, миша Razer Naga Trinity забезпечує провідну в галузі довговічність з запасом в 50 мільйонів натискань - для нескінченних змагань.

Максимальний комфорт для тривалої гри. Razer Naga Trinity спроектована з поліпшеною формою для правшів, тому ви зможете застосовувати заклинання до глибокої ночі. Миша досить комфортна при багатогодинному використанні, до того ж положення її кнопок ретельно підібрано, щоб забезпечити неймовірно зручний доступ і натискання.

У миші Razer Basilisk використовується гнучке рішення Razer Synapse 3 (Beta), що дозволяє вам зберігати ваші налаштування як в самій миші, так і в хмарі. Завдяки цьому ви навіть без доступу до Razer Synapse 3 або Інтернету можете швидко активувати вибрані профілі, де б ви не знаходилися. Завдяки можливості вибору будь-якого з 16,8 млн варіанти відтінків налаштуйте свою миша Razer Naga Trinity дійсно унікальним чином відповідно до улюбленими метаморфозами і кольорами.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Кількість кнопок 19
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування
Призначення для ноутбука
Програмовані кнопки є
Роздільна здатність (max) 16000 dpi
Тип Провідні, Геймерські, Оригінальний дизайн
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Razer, Naga, Trinity, Expert, MMO, (RZ01-02410100-R3)