Мишка HyperX Heroes Edition Bundle (HX-HEROES-BNDL)

Виробник: HyperX
Модель: HX-HEROES-BNDL
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 675739
Гаратія: 24
MPN: U0487126
Ціна від: 22.04.2021

  • 1 710 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Оптична миша HyperX Pulsefire Raid призначена як для професійних геймерів, так і для ентузіастів-аматорів, які борються в іграх класу Battle Royale, MOBA і MMO.

Легка 11-кнопкова миша припаде до смаку всім, хто вважає за краще, щоб швидкий запуск макросів був завжди під рукою. За швидкість і точність позиціонування відповідає топовий оптичний датчик Pixart 3389, здатний працювати з дозволом до 16 000 DPI і не «зривається» на швидкостях аж до 11.4 м / с при прискореннях до 50 g. Основні кнопки виконані окремо від корпусу для підвищення точності тактильного відгуку і працюють на перемикачах Omron з ресурсом в 20 мільйонів натискань.

Ергономічний корпус миші HyperX Pulsefire Raid забезпечений двома зонами повнокольорової (RGB) підсвічування, бічними накладками, а також широкими Глайда, які забезпечують вільне ковзання по ігровій поверхні. Всі 11 кнопок миші (включаючи кнопки, натискаються поперечним нахилом колеса) можна перепрограмувати або призначити на них макроси - всі налаштування робляться в фірмовому програмному забезпеченні HyperX NGENUITY2, яке управляє підсвічуванням, установками дозволу оптичного датчика (до 5 ступенів) і макросами на кнопки миші. Налаштований профіль можна як зберегти в бібліотеку профілів для швидкого виклику налаштувань, так і завантажити в бортову пам´ять миші - після цього налаштування зберігаються і миша може працювати без ПО, що буде корисно на турнірах, де встановлювати своє ПЗ зазвичай не дозволяється.

«Килимок» з простроченими для підвищення довговічності і комфорту у використанні краями, являє собою гладку поверхню, миша по якій рухається максимально легко. Поверхня виконана з щільної тканини з гладкою на дотик і зручною для зап´ястя, але чітко помітною для оптичних датчиків мишей текстурою. Підкладка ж з натурального каучуку надійно утримує ігрову поверхню нерухомої, навіть коли в грі стає дійсно жарко.

Розмір поверхні M дозволяє накрити більшу частину столу і не обмежувати свої рухи. Крім того, її можна згортати для зручності при транспортуванні.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Кількість кнопок 11
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості з макросами
Підключення дротове
Призначення для ноутбука, для комп'ютера
Програмовані кнопки є
Роздільна здатність (max) 3200 dpi
Тип Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, HyperX, Heroes, Edition, Bundle, (HX-HEROES-BNDL)