Мишка GEMBIRD MUS-U-01-WT

Виробник: GEMBIRD
Модель: MUS-U-01-WT
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 259810
Гаратія: 12
MPN: U0214274

  • 53 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 12
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Голландський бренд GEMBIRD був заснований в 1997 році групою солідних бізнесменів серед котрих були й китайські інвестори. Символічно, що назва компанії Gembird є вільним тлумаченням (близьким за звучанням) ієрогліфів імені та прізвища одного з китайських засновників корпорації.

Фірма створювалась, щоб стати одним з лідерів у сфері комп’ютерних аксесуарів, що їй блискуче і вдалося. Завдяки власним технологіям та високій якості продукції, компанія швидко захоплює голландський ринок, а після відкриття у 2001 році заводів у Китаї, Gembird починає повноцінну світову експансію.

Наразі компанія є одним з ключових гравців на ринку комп’ютерних аксесуарів. Миші, клавіатури, акустичні системи, web-камери, кардрідери, кулери, мікрофони та багато іншого – Gembird пишається тим, що асортимент її продукції складає понад дві тисячі найменувань.

Gembird MUS-U-01 - це проста і функціональна оптична дротова миша. Точне переміщення курсору забезпечується оптичним сенсором з чутливістю 1000 dpi. Тому навігація в інтернеті, редагування документів та інші дії здійснюватимуться ефективно. Виробник розробив оптимальний розмір і вагу миші, щоб рука при тривалій роботі не відчувала дискомфорту. Мишка Gembird MUS-U-01 - це ідеальний і недорогий вибір для щоденної роботи.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 12
Довжина кабеля 1.3 м
Кількість кнопок 2
Кількість коліс прокрутки 1
Колір білий, прозорий
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування
Роздільна здатність (max) 1000 dpi
Тип Провідні, Портативні
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, GEMBIRD, MUS-U-01-WT