Відбійний молоток Makita HM1203C

Знижка: -3%
Новинка
Виробник: Makita
Модель: HM1203C
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 272489
Гаратія: 36
MPN: U0236105

  • 18 397 грн17 847 грн


Стислі характеристики
Вага 9.7 кг
Гарантія, міс 36
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Відбійний молоток Makita HM1203C - це професійний інструмент, призначений для руйнування різних конструкцій з бетону. При потужності 1510 Вт і силою удару 25,5 Дж можна рекомендувати відбійний молоток Makita HM1203C для середнього обсягу роботи. Якщо потрібно провести великий обсяг робіт, краще скористатися більш потужним відбійним молотком, так як потужність відбійного молотка безпосередньо впливає на його продуктивність.

- Два закритих, овальних паза напівкруглого перетину;
- Стопорні сегменти для фіксації;Три відкритих трапецеїдальних перерізи;
- Внутрішні напрямні патрону SDS-max;
- Довжина, на яку вставляється стержень, досягає приблизно 90 мм.

Відбійний молоток Makita HM1203C оснащується патроном з системою кріплення SDS-max. Патрон має три направляючих клина і два стопорних сегмента для фіксації долота в патроні. У хвостовика долота є три відкритих паза для направляючих клинів і два закритих для фіксації стопорними сегментами. Таким чином, долото може переміщатися в патроні вперед і назад, рухаючись по напрямних клинам усередині патрона. Щоб вийняти долото з патрона, досить просто відтягнути кільце патрона. Стопорні сегменти усередині патрона розблокують долото, і його можна буде вийняти.

У відбійного молотка Makita HM1203C є можливість встановити плоске долото в одне з 12 положень, для цього треба відтягнути кільце на підставі патрона, вибрати потрібний кут, і відпустити кільце. Долото буде зафіксовано у встановленому положенні.

Відбійний молоток Makita HM1203C може працювати в одному режимі - «довбання». Удар передається на долото від бойка, який отримує енергію від стисненого всередині механізму молотка повітря. Такий принцип ударного впливу дозволяє отримати велику силу удару.


Загальні харатктеристики

Вага 9.7 кг
Гарантія, міс 36
Країна виробництва Китай
Особливості антивібраційна система
Режими удар (без обертання)
Розміри 576 x 265 x 128 мм
Сила удару 19.1 Дж
Споживана потужність 1.5 кВт
Тип професійний
Тип патрона SDS-max
Фіксація клавіші включення так

Про виробника


Відбійний, молоток, Makita, HM1203C