Кабель мультимедійний VGA 5.0m Cablexpert (CC-PPVGA-5M-B) VG

Виробник: Cablexpert
Модель: CC-PPVGA-5M-B
Наявність: В наявності
Артикул: 108694
Гаратія: 1
MPN: U0075353

  • 176 грн


Стислі характеристики
Гарантія, міс 1
Довжина 5 м
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Кабель VGA 5.0m GEMBIRD (CC-PPVGA-5M-B) призначений для підключення до будь-якого ПК сумісного з VGA або SVGA монітор з HDDB15 гніздами. Даний кабель має подвійний екран, феритові кільця, захисну оплітку від механічних впливів.

VGA - аналоговий інтерфейс, розроблений в 1987 році і призначений для моніторів на електронно-променевих трубках (ЕПТ). Також даним інтерфейсом оснащуються деякі програвачі DVD і багато плазмові і ЖК-телевізори. Інтерфейсний кабель VGA 5.0m GEMBIRD (CC-PPVGA-5M-B) призначений для підключення відеопристроїв до телевізорів чи моніторів. З обох сторін кабель представлений роз´ємами VGA Plug.

Кабель виготовлений з високоякісного поліхлорвінілу, жили провідників відлиті з чистою безкисневої міді, а ізолятор зроблений зі спіненого поліетилену. Ці матеріали забезпечують дуже якісну передачу цифрового сигналу, надають кабелю гнучкість і ефектний зовнішній вигляд. Конструкція роз´єму не розбірна, покрита нікелем і залита гнучким пластиком, що забезпечує надійність і довговічність в роботі.

Загальні харатктеристики

Гарантія, міс 1
Довжина 5 м
Країна виробництва Китай
Тип кабель
Тип Вихід VGA
Тип Вхід VGA

Про виробника

Cablexpert


Кабель, мультимедійний, VGA, 5.0m, Cablexpert, (CC-PPVGA-5M-B), VG