Корпус CHIEFTEC Uni (BU-12B)

Знижка: -6%
Виробник: CHIEFTEC
Модель: BU-12B
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 555830
Гаратія: 24
MPN: U0341612
Ціна від: 04.03.2021

  • 2 193 грн2 056 грн


Стислі характеристики
Вага, кг 4.2
Встановлення довгих відеокарт до 150 мм
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Корпус CHIEFTEC Uni (BU-12B)

Цей крихітний корпус може використовуватися як в горизонтальному, так і вертикальному положенні, забезпечуючи максимальну зручність роботи для користувача. На його основі може бути зібрана недорога mini-ITX система з великого числа бюджетних компонентів доступних на ринку, що буде порівнянна по функціоналу зі стандартним повноформатним ПК.

Частиною кожного комп´ютера є корпусу. Вони потрібні не тільки для красивої упаковки всіх деталей, але і виконують важливу функцію - забезпечують розміщення і жорстку фіксацію всього пристрою.

З його допомогою проводиться електроживлення, і він же захищає тендітні елементи від зовнішніх факторів. Цю деталь ПК ще називають системним блоком. У нього поміщається материнка, процесор і складові охолоджувальної системи, ОЗУ, HDD, дисковод, приводи для клавіатури, мишки.

Різновиди корпусів. Системні блоки для ПК розподіляють за кількома класифікаціями і різноманітні параметрами. Фахівці з «залозу» спочатку розділяють їх за призначенням і виконання завдань. Виділяють кілька стандартів вироби - АТ, АТС, micro ATX або Rack.

Серед майстрів і користувачів зарядженими комп´ютерами популярні АТС, так як в нього поміщають материнські плати нового покоління. Він характеризується легким і швидким доступом до складових комп´ютера. Монтується модернізована система вентиляції всередині вироби. Можна контролювати енергоспоживання.

Варіант Mini-ATX відноситься до малогабаритним. Ця модель підходить для людей у ​​відрядженнях. В таких приладах буде не дуже багато деталей і потужність знижується. Форми АТ сильно застаріли і практично не експлуатуються сучасними користувачами.

За призначенням всі корпуси поділяють на два типи: Звичайні. Компанії використовують найпростіші метали для виготовлення продукції. У них менша кількість виходів під аксесуари і отворів під складові ПК. Буває вмонтований блок живлення, але він часто має слабку потужність.

Геймерські. Проводять його часто з алюмінію, для якнайшвидшого охолодження системи. У нього додаються додаткові слоти для інших елементів. Проводитися можуть з дверцятами для відстеження процесів, швидкого доступу до «нутрощів», а також в декоративних цілях. Вони часто йдуть без блоку живлення, щоб покупець міг підібрати потрібний по потужності.


Загальні харатктеристики

Вага, кг 4.2
Встановлення довгих відеокарт до 150 мм
Гарантія, міс 24
Зовнішні роз'єми 2 x USB 3.0, 1 x Audio, 1 x вхід для мікрофону
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " 1 (у відсік 3.5")
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " 1
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" 1
Класс корпусу Компактні
Країна виробництва Китай
Місця для додаткових вентиляторів Front 1x8 см
Максимальна висота процесорного кулера 6.5 см
Матеріал корпусу метал 0,5 мм, пластик
Наявність блоку живлення з блоком живлення
Охолоджуючі елементи вентиляційні решітки
Підтримувані материнські плати Mini - ITX
Потужність блоку живлення 250 Вт
Розмір, мм 93 x 290 x 280 мм
Спосіб установки універсальний
Типорозмір Minitower

Про виробника


Корпус, CHIEFTEC, Uni, (BU-12B)