Модуль пам´яті для комп´ютера DDR3 2GB 1600 MHz Golden Memor

Виробник: Golden Memory
Модель: GM16N11/2
Наявність: В наявності
Артикул: 317917
Гаратія: 36
MPN: U0299646
Ціна від: 14.07.2021

  • 380 грн


Стислі характеристики
(Збірка) Споживча потужність 6 Вт
Буферизація unbuffered
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Модуль пам´яті для комп´ютера DDR3 2GB 1 600 MHz Golden Memory (GM16N11 / 2) створено так, щоб цілком і повністю відповідати найвищим вимогам ентузіастів в області розгону своїх ПК і закоренілих геймерів. Плюси, в порівнянні з DDR3, очевидні. Вище пропускна здатність, нижче тепловиділення (в результаті зменшення напруги живлення), безумовно менше енергоспоживання і краще енергозбереження.

Основні характеристики - це тип оперативної пам´яті; Об `єм; тактова частота; таймінги оперативної пам´яті; фірма виробник. Тому, плануючи апгрейд свого комп´ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі. Адже збій в роботі оперативної пам´яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп´ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу.

Вибираючи оперативну пам´ять для комп´ютера, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі в вашому комп´ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного пам´яті, а, значить, і всієї системи в цілому .

Загальні харатктеристики

(Збірка) Споживча потужність 6 Вт
Буферизація unbuffered
Гарантія, міс 36
Кількість модулів у наборі 1
Країна виробництва Китай
Напруга 1.5 V
Об'єм пам'яті 2 ГБ
Охолодження немає
Перевірка і корекція помилок (ECC) non-ECC
Примітка Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування.
Таймінги CL11
Тип пам'яті DDR3
Частота пам'яті 1600 MHz

Про виробника

Golden Memory


Модуль, пам´яті, для, комп´ютера, DDR3, 2GB, 1600, MHz, Golden, Memor