Відеокарта Gigabyte Radeon RX 5700 XT 8192Mb GAMING OC (GV-R57XTGAMING OC-8GD)

Виробник: GIGABYTE
Модель: GV-R57XTGAMING OC-8GD
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 581113
Гаратія: 12
MPN: U0378983
Ціна від: 25.08.2021

  • 32 205 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс PCI-Express x16 4.0
Версія DirectX 12
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Система охолодження Windforce 3X
Система охолодження Windforce 3X представлена трьома 82-мм вентиляторами з унікальною конфігурацією лопатей (центральний вентилятор обертається в альтернативному напрямку) і шістьма композитними мідними тепловими трубками. Прямий контакт теплових трубок і підошви радіатора безпосередньо з ДП, а також технологія 3D Active, забезпечують ефективне відведення тепла, підвищену продуктивність і комфортний температурний режим.

Альтернативне обертання вентиляторів
Запатентована Gigabyte технологія Alternate Spinning — унікальне рішення, яке оптимальним способом розподіляє турбулентні потоки щодо системи охолодження на базі трьох вентиляторів. Найбільша проблема подібних систем — турбулентність. У тому разі, якщо напрямок обертання вентиляторів збігається, велика ймовірність виникнення турбулентних потоків (завихрень повітряних мас між сусідніми вентиляторами), що знижують ефективність розрахункової схеми відведення тепла. Інженери Gigabyte запропонували оригінальний варіант взаємодії трьох вентиляторів, коли центральний вентилятор обертається в альтернативному напрямку. Отже, вдається оптимізувати розподіл повітряних потоків між вентиляторами та неабияк знизити негативний ефект від турбулентності.

Унікальний дизайн лопатей вентиляторів
Об´єм повітря в заданій зоні розтинають лопатями особливого профілю з ребрами, які допомагають наростити тиск повітряного потоку.

Вентилятори 3D Active
Засобами технології 3D Active організована напівпасивна схема охолодження, вентилятори залишаються вимкненими, коли ДП є в стані зниженого завантаження, обслуговуючи не ресурсомісткі програми. Завдяки 3D Active шанувальники комп´ютерних ігор можуть зосередитися на ігровому процесі, оскільки шуму від ввімкненої системи охолодження графічної плати зовсім нема.

Теплові трубки з прямим контактом
Основу конструктиву системи охолодження становить зроблений з очищеної міді радіатор, підошва якого стикається безпосередньо з кристалом ДП. Ефективне охолодження відео ОЗП реалізовано засобами металевої пластини чималих розмірів, яка примикає до модулів пам´яті.

Композитні тепловідвідні трубки
Композитні теплові трубки передбачають можливість зміни теплопровідності в зоні фазових переходів і забезпечують ефективну взаємодію обраної пари компонентів, які здатні організувати високопродуктивне теплорозсіювання.

Функція RGB Fusion
Завдяки розширеній кольоровій гамі в 16.7 млн відтінків і численним готовим профілям для світлових ефектів, засобами фірмового "движка" AORUS користувачеві надана можливість вибору найкращої схеми підсвітки.

Екстремальна надійність і оверклокінг
Реалізована в модулі перетворення напруги живлення графічної плати схема 8+2 фази, забезпечує комфортні умови роботи для польових транзисторів, водночас на рівні схемотехніки реалізований захист від перегрівання й балансування навантаження для кожного МОН-компонента. Основу елементної бази доповнюють сертифіковані в межах концепції Ultra Durable дроселі та конденсатори, які демонструють чудову продуктивність і гарантують тривалий термін експлуатації виробу.

Захисна металева пластина
Тильна поверхня друкованої плати накрита металевою пластиною, яка надійно захищає конструктив загалом та розпаяні на платі компоненти зокрема, від пошкоджень, наприклад, у разі падіння виробу, а також допомагає мінімізувати навантаження на вигин і кручення.

Індикатори живлення
Вбудованими засобами сповіщення про несправності в ланцюгах живлення, інтелектуальний світлодіодний індикатор повідомить гравця, якщо з якої-небудь причини параметри живлення шини PCI-E відрізнятимуться від штатних.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс PCI-Express x16 4.0
Версія DirectX 12
Версія OpenGL 4.6
Вид охолодження кулер, радіатор
Гарантія, міс 12
Графічний чіп Radeon RX 5700 XT
Кількість вентиляторів 3 шт
Країна виробництва Китай
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення 600 Вт
Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320
Максимальне число дисплеїв 4
Об'єм вбудованої пам'яті 8 ГБ
Призначення ігрова, для майнінгу
Роз'єми 3 x DisplayPort, 1 x HDMI
Роз'єми додаткового живлення 6 + 8 pin
Розміри (мм) 279 x 114 x 49 мм
Розрядність шини пам'яті 256 Bit
Сімейство графіки AMD
Сумісність з HDCP так
Також шукають для ПК, PCI, дискретні
Техпроцес 7 нм
Тип пам'яті GDDR6
Тип системи охолодження активний
Форм-фактор стандартна
Частота пам'яті 14000 MHz
Частота ядра (Base) 1650 MHz
Частота ядра (Boost) 1905 MHz

Про виробника


Відеокарта, Gigabyte, Radeon, RX, 5700, XT, 8192Mb, GAMING, OC, (GV-R57XTGAMING, OC-8GD)