Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001)

Знижка: -28%
Виробник: Seagate
Модель: ST8000VE001
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 694474
Гаратія: 36
MPN: U0511492
Ціна від: 11.07.2024

  • 15 278 грн10 988 грн


Стислі характеристики
(Збірка) Споживча потужність 10 Вт
Інтерфейс SATA III
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Жорсткий диск серії SkyHawk Al від Seagate місткістю 8 ТБ спроєктований для цілодобового записування з мережевих і цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вищий, ніж у звичайних дисків для настільних ПК, а поліпшена мікропрограма ImagePerfect підтримує до 64 HD-камер і мінімізує простої та пропущені кадри.

SkyHawk — це ефективно

Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісний безперебійний цілодобовий запис потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу.

Спокій і безпека
Будьте впевнені: зі SkyHawk Al у вас не пропаде жодного кадру, хай у яких умовах працює ваша система відеоспостереження. Ці диски витримують високі робочі навантаження, вирізняються низьким енергоспоживанням і оснащені датчиками обертальної вібрації, завдяки чому працюють довше та надійніше.

Підвищена продуктивність і тривалість роботи
Диски SkyHawk Al прекрасно підходять для багатодискових систем і за потреби легко масштабуються. Завдяки оптимізації для RAID-масивів ці накопичувачі забезпечують тривалу роботу систем відеоспостереження на місцях. Датчики обертальної вібрації забезпечують надійну роботу в цифрових і мережевих системах відеоспостереження на 8 дисків і більше. Датчики обертальної вібрації в середовищах з RAID-масивами забезпечують продуктивність накопичувача, підвищуючи його стійкість до вібрації.


Загальні харатктеристики

(Збірка) Споживча потужність 10 Вт
Інтерфейс SATA III
Інше HDD для систем спостереження і роботи з відео
Гарантія, міс 36
Країна виробництва Китай
Лінійка (Серія) SkyHawk AI
Об’єм 8 TB
Розмір буферу 256 MB
Форм-фактор 3,5"
Швидкість обертання шпинделя 7200 об/хв

Про виробника


Жорсткий, диск, 3.5", 8TB, Seagate, (ST8000VE001)