Патч-корд 30м RJ-45 CCA Atcom (4964) UTP, 30 м, 5е cat., Син

Виробник: Atcom
Модель: 9173
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 548115
MPN: U0334584

  • 330 грн


Стислі характеристики
Гарантія, міс 0
Довжина 30 м
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Патч-корд Atcom 30м RJ-45 CCA (9173)

Патч-корд Atcom використовується в структурованих кабельних системах для комп´ютерних мереж таких як Ethernet, а також використовується для телефонії і передачі відео-сигналів.

Патч-корд - це кабель для з´єднання двох пристроїв. Ці кабелю часто використовуються практично скрізь: в офісах, в квартирах, і інших місцях, де є мережа інтернет. Можна сказати, що патч-корд - це елемент структурованої кабельної мережі.

Що таке патч-корд? Патч-корд - це багатожильний шматок кабелю, який обжимають з обох сторін коннекторами. Завдяки останнім він приєднується до пристроїв для обміну даними з підтримкою RJ-45 (саме його використовують найчастіше). Його виготовляють з оптоволокна, міді або алюмінію. Він може бути, як кроссоверним, так і лінійним. Що означають ці слова розглянемо далі.

Сучасні комп´ютери автоматично визначають який до них підключений кабель, тому можуть працювати з будь-яким з них. Зазвичай patch cord не роблять занадто довгим, тому що довжина може вплинути на передачу даних. В результаті, частина інформації може бути втрачена під час передачі. Область застосування Комутаційний шнур використовується для з´єднання свитч-світч, свитч-комп´ютер, комп´ютер-принтер, комп´ютер-комп´ютер, комп´ютер-музичний інструмент і так далі.

Область застосування широка. Його використовують в офісах, будинках для з´єднання роутера з ноутбуком або ПК, для з´єднання мережевого обладнання у великих мережах, і в багатьох інших галузях. А також за допомогою пасивне з´єднують серверне обладнання. Головне достоїнство в тому, що, завдяки великій кількості тонких жив, він не ламається на відміну від цільного.


Загальні харатктеристики

Гарантія, міс 0
Довжина 30 м
Категорія
Колір синій
Країна виробництва Тайвань
Тип кабелю UTP

Про виробника


Патч-корд, 30м, RJ-45, CCA, Atcom, (4964), UTP, , 30, м, , , cat., , Син