Навушники AWEI T2 Twins Earphones Black (F_53648)

Виробник: AWEI
Модель: F_53648
Наявність: В наявності
Артикул: 531264
Гаратія: 12
MPN: U0322366

  • 758 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення Bluetooth
Гарантія, міс 12
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Навушники AWEI T2 Twins Earphones Black (F_53648)

Мабуть, саме значне в житті любителя музики - це присутність якісних красивих навушників, здатних надати краще звучання і максимальне щастя своєму господареві. На сьогоднішній день представлено колосальне безліч моделей навушників, самих різних варіантів, завдяки чому Ви зможете розшукати саме ті, які будуть максимально підходити по ціновій політиці, формою, кольором, і звучанням.

Перш ніж придбати навушники, бажано визначити в чому полягатиме їх першорядне призначення, а вже пізніше переходити до вибору. Всі навушники можна розділити на кілька видів, а саме:

За призначенням бувають: геймерские, навушники для занять спортом, студійні, звичайні навушники;

За типом підключення поділяють на: провідні, бездротові, з подвійним підключенням;

За типом кріплення: без кріплення, з потиличної дужкою, з кріпленням на вусі, з оголовьем.

Навушники AWEI T2 Twins Earphones Black (F_53648) - це привабливі якісні вакуумні бездротові навушники чорного кольору, які зручно носити, і максимально комфортно прослуховувати улюблену музику як вдома так і за його межами.

Говорячи про характеристики, одним з 1 визначальних параметрів виступає частотний діапазон (він буває від 15 Гц до 20000 Гц), в залежності від заявленого числового значення залежить якість відтвореного звучання, відповідно чим він вищий - тим вище якість. Вакуумні бездротові AWEI T2 Twins Earphones Red мають частотний діапазон 20000 Гц.

Другий параметр - це чутливість, яка визначає максимальну гучність (в середньому даний параметр повинен бути не менше 100 дБ). У AWEI T2 Twins Earphones Red чутливість - 90 дБ.

Наступний параметр - опір (оптимальним показником вважається 20-30 Ом). Дані вакуумні навушники мають опір 16 Ом. І ще один - максимальна потужність звучання (в середньому вона не перевищує 100 мВт). підтримують мВт максимальної потужності.

Бренд AWEI з´явився в 1993 році в Південній Кореї, а в 1999 році компанія HK Yale International Co. була зареєстрована в Гонконзі. Загальна площа виробництва складає 6000 квадратних метрів, що вже говорить про масштабність бренду. Стерео гарнітури і навушники AWEI продаються офіційними дилерами більш ніж в 24 країнах світу. За більш ніж 10 років роботи, про них дізнається все більша і більша кількість людей, магазинів, інтернет-порталів.

Компанія Awei славиться своїми передовими технологіями в області аудіо розробок. Кращі навушники від Awei здатні передавати якісний звук від різних випромінювачів. Пріоритетом фірми є мобільність користувача, тому більшість моделей мають бездротовий зв´язок. Всім любителям хорошого звуку варто вивчити рейтинг навушників цього бренду, щоб підібрати гарнітуру під будь-які потреби: для спорту, поїздок, монотонної роботи, прослуховування музики будинку.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення Bluetooth
Гарантія, міс 12
Діаметр випромінювача 9.2 мм
Колір Black
Конструкція внутрішньоканальні
Країна виробництва Китай
Мінімальна відтворювана частота 20 Гц
Максимальна відтворена частота 20 кГц
Опір навушників 16 Ом
Особливості система шумозаглушення
Підключення бездротове
Призначення для плеєра, для телефону
Тип True Wireless Stereo (TWS)
Тип випромінювача динамічний
Тип кріплення дужка за вухо
Тип пристрою гарнітура
Чутливість 90 дБ

Про виробника


Навушники, AWEI, T2, Twins, Earphones, Black, (F_53648)