Навушники PANASONIC RP-TCM115GC Pink (RP-TCM115GC-P)

Знижка: -14%
Виробник: PANASONIC
Модель: RP-TCM115GC-P
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 323559
Гаратія: 12
MPN: U0307399
Ціна від: 04.03.2021

  • 267 грн229 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення штекер 3.5 мм
Гарантія, міс 12
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Навушники PANASONIC RP-TCM115GC Pink (RP-TCM115GC-P)

Компактність і висока якість звуку. Високочутливі динаміки в компактному корпусі забезпечують чітке звучання верхніх частот і потужні баси. Вбудований пульт і мікрофон для дзвінків в режимі гарнітури. Відповідайте на дзвінки в режимі гарнітури і перемикайте треки, не торкаючись до смартфону, - це можливо завдяки вбудованому в кабель пульту управління і мікрофона.

Стійкий до сплутування кабель. Стійкий до сплутування і перекручення рифлений кабель забезпечує комфорт при використанні навушників. Вкладиші чотирьох розмірів. Вкладиші чотирьох розмірів (SS, S, M і L) дозволяють адаптувати навушники під свої потреби для максимально комфортного прослуховування на ходу. Сумісність зі смартфонами, вбудовані пульт і мікрофон. Неодимові динаміки діаметром 9 мм для динамічного звуку. Зручні силіконові навушники-вкладиші міцно тримаються на вухах. Невелика маса навушників дозволяє носити пристрій з собою. Y-подібний шнур довжиною 1,2 м. 9 мм, купольний тип (звукова котушка CCAW).

Panasonic - японський бренд електроніки і побутової техніки, що належить компанії Panasonic Corporation. Техніка проводиться в Китаї, Малайзії, Індонезії, Чехії, Україні. Якість хороша, функціонал широкий. Цінові сегменти: від нижче середнього до верхнього. Техніка Panasonic вельми популярна в Росії і часто зустрічається у продажу - як в інтернет-магазинах, так і в супермаркетах електроніки.

Panasonic - це всесвітньо відома компанія. За всю історію існування цієї компанії, а їй виповниться 100 років у 2018 році, підприємствами Panasonic було вироблено стільки всілякої продукції високої якості, що не можна не дивуватися подібному розмаху діяльності. Panasonic випускає величезну кількість моделей самих різних класів побутової техніки та електроніки. Всю продукцію можна розділити на дві групи: для звичайних споживачів і для підприємств. Варто відзначити і моделі, орієнтовані на використання в жорстких, непобутових умовах: особливо захищені ноутбуки, планшети і інша техніка. Ціни на них, звичайно, чималенькі, але зате для ряду людей і компаній ці прилади просто незамінні.

Офіційна мета Panasonic - сприяти прогресу і процвітання суспільства, поліпшення життя людей в усьому світі. Panasonic підкреслює своє прагнення сприяти захисту навколишнього середовища. Основи політики екологічної відповідальності фірми були сформульовані ще в 1991 році. Компанія виступає за раціональне використання природних ресурсів.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення штекер 3.5 мм
Гарантія, міс 12
Діаметр випромінювача 9 мм
Довжина шнура 1.2 м
Кількість jack(ів) 1
Кількість PIN (контактів) 4
Колір Pink
Конструкція внутрішньоканальні
Країна виробництва Китай
Мінімальна відтворювана частота 10 Гц
Максимальна відтворена частота 24 кГц
Опір навушників 16 Ом
Особливості неодимовий магніт, кнопка прийняти/відхилити виклик, кнопки управління треками
Підключення дротове
Призначення для плеєра, для телефону
Тип музика і розваги
Тип випромінювача динамічний
Тип пристрою гарнітура
Чутливість 109 дБ

Про виробника

PANASONIC


Навушники, PANASONIC, RP-TCM115GC, Pink, (RP-TCM115GC-P)