Навушники AKG K612 Pro Black (2458X00100)

Виробник: AKG
Модель: 2458X00100
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 598927
Гаратія: 12
MPN: U0400400
Ціна від: 05.03.2024

  • 7 420 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення штекер 3.5 мм
Активне шумозаглушення немає
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Упродовж півстоліття компанія AKG створює професійне звукове обладнання. Величезний досвід, фірмові технології і знання точних нюансів конструкції втілені в навушниках AKG.

Навушники AKG K612 PRO розроблені в конструкторському бюро компанії, що розташовується у Відні. Ця модель має всі головні "родинні" переваги професійних навушників AKG. Зокрема, у навушниках AKG K612 PRO використовується двошарова мембрана змінної товщини, виконана за технологією Varimotion, яка передбачає відтворення звуку різної частоти різними її ділянками. Висока чутливість AKG K612 PRO зумовлена застосуванням неодимової магнітної системи в поєднанні зі звуковою котушкою, яка намотана пласким проводом. Унаслідок, за порівняно великого імпедансу (опору), властивому професійним моделям, навушники якісно працюють і з малопотужними пересувними джерелами аудіосигналу.

Повітропроникні велюрові амбушури в AKG K612 PRO повністю охоплюють вухо. Конструкція — перевірена та вже традиційна для найкращих професійних моделей AKG. Наголов´я складається з пружних металевих дуг і шкіряної перетинки на заклепках. Воно створено для підвищеного комфорту під час роботи в студії, доповненого невеликою вагою всієї конструкції. Природно, що такий рівень комфорту не буде зайвим і у звичайних умовах. Водночас конструкція дає змогу автоматично підстроювати розмір навушників безпосередньо в момент одягання — і більше не випробовувати жодного дискомфорту.

Триметровий кабель із 99.99 % міді під´єднується AKG K612 PRO до стандартного штекера miniXLR, а для з´єднання з джерелом аудіосигналу призначений позолочений 3.5 мм роз´єм міні-джек. Варіант із 6.5 мм конектором забезпечений наявністю в комплекті позолоченого адаптера з нарізною фіксацією.

AKG K612 PRO здатні відтворювати звуки на частотах, які перебувають далеко за межами можливостей людського слуху, маючи практично дворазовий запас на верхньому частотному діапазоні. Це дає змогу відтворити нечутні, але важливі для повного відчуття вищої гармоніки, створюючи максимально достовірну й "повітряну" звукову сцену. Навушники максимально точно відпрацьовують весь чутний діапазон і здатні подарувати справжнє задоволення як професіоналу, так і меломанові.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення штекер 3.5 мм
Активне шумозаглушення немає
Гарантія, міс 12
Довжина шнура 3 м
Кількість jack(ів) 1
Кількість PIN (контактів) 3
Колір Black
Конструкція повнорозмірні
Країна виробництва Китай
Мінімальна відтворювана частота 12 Гц
Максимальна відтворена частота 39.5 кГц
Опір навушників 120 Ом
Підключення дротове
Призначення для плеєра, для комп'ютера, для телефону
Тип HighEnd
Тип кріплення дуга над головою
Тип пристрою навушники
Чутливість 101 дБ

Про виробника


Навушники, AKG, K612, Pro, Black, (2458X00100)