Навушники AKG K712 Pro Black (2458X00140)

Виробник: AKG
Модель: 2458X00140
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 598930
Гаратія: 12
MPN: U0400403
Ціна від: 05.03.2024

  • 14 553 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення штекер 3.5 мм
Активне шумозаглушення немає
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Понад півстоліття компанія AKG створює професійне звукове обладнання. Величезний досвід, фірмові технології і знаття точних нюансів конструкції втілені в навушниках AKG.

Модель AKG K712 PRO — це нові топові навушники, що демонструють можливості компанії. Модель розроблена в конструкторському бюро AKG, що розташоване у Відні, а виготовляється власноруч у Австрії. Весь цикл виготовлення проходить під контролем розробників. Драйвери (динаміки) K712 PRO оснащені двошаровою мембраною, виготовленою за технологією Varimotion. У котушці динаміка застосований плоский провід. Сигнал передається по знімних кабелю з надчистої міді. Конструкція навушників — традиційна для AKG. Механіка автоматично пристосовується до індивідуальних анатомічних особливостей слухача і водночас має мінімальну вагу та чудовий дизайн. Шкіряна дуга наголів´я AKG K712 PRO зроблена з нового полегшеного матеріалу для зменшення ваги навушників. Великі глибокі велюрові амбушури передбачають максимальну тривалість прослуховування без найменшого дискомфорту.

Навушники AKG K712 PRO демонструють високу чутливість і частотний діапазон, який повністю перекриває можливості людського слуху. Приставка «PRO» говорить про те, що це професійні навушники для звукорежисерів — так їх позиціонує компанія AKG. Це модель відкритого типу, що забезпечує рівний референсний звук із гармонійною звуковою сценою, високою деталізацією і чудовою мікродинамікою. AKG K712 PRO — справжній професійний інструмент для роботи зі звуком. Особливо вони підходять для прослуховування музики в комплексі з якісним трактом (ЦАП + підсилювач). Водночас імпенданс моделі дають змогу використовувати їх також із мобільними ґаджетами. Цікавий, неординарний дизайн у стилі AKG просто не має вад.

Модель AKG K712PRO комплектується з додатковими професійними кабелем і спеціальною сумкою для транспортування та зберігання, що підкреслює високий клас моделі. Кабелі оснащені 3.5 мм позолоченим конектором типу стереоміні-джек і позолоченим перехідником 3.5 мм на 6.3 мм.

Залишається додати, що навушники AKG K712 PRO задовольнять навіть найвибагливішого слухача.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення штекер 3.5 мм
Активне шумозаглушення немає
Гарантія, міс 12
Довжина шнура 3 м
Кількість jack(ів) 1
Кількість PIN (контактів) 3
Колір Black
Конструкція повнорозмірні
Країна виробництва Китай
Мінімальна відтворювана частота 10 Гц
Максимальна відтворена частота 39.8 кГц
Опір навушників 62 Ом
Підключення дротове
Призначення для плеєра, для комп'ютера, для телефону
Тип HighEnd
Тип кріплення дуга над головою
Тип пристрою навушники
Чутливість 105 дБ

Про виробника


Навушники, AKG, K712, Pro, Black, (2458X00140)