FM-трансмиттер Baseus Energy Column MP3 Charger Dark grey

Виробник: Baseus
Модель: CCNLZ-0G
Наявність: В наявності
Артикул: 730527
Гаратія: 6
MPN: U0548634
Ціна від: 23.09.2021

  • 430 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс USB, Bluetooth
Гарантія, міс 6
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Baseus Energy Column MP3 Charger

FM-трансмітер модулятор Baseus Energy Column MP3 Charger дозволить власникам автомобілів, де немає аудіосистем сучасного формату, використовувати переваги відтворення треків з зовнішнього пристрою (телефон, планшет, USB-накопичувач). При цьому техніка служить зарядної станцією з 2 портами для енерговосстановленія. Міцно фіксується в роз´ємі прикурювача. Підходить для взаємодії з будь-якими моделями смартфонів 12 В / 24 В. Має функціонал гучного зв´язку.

Використання з флешкою

Особливістю Baseus Energy Column MP3 Charger стало наявність двох портів типу USB. Вони призначені для поповнення енергії, а один з них - для підключення зовнішнього накопичувача з підтримкою технології Plug and Play. У вашому розпорядженні маса аудіоформатів для відтворення: MP3, WMA, WAV, APE, FLAC. Слухайте улюблені твори в будь-який час.

Підключіть смартфон

Відтворення музики з телефону - один з найбільш зручних варіантів взаємодії з трансмітером. Для початку спільної роботи необхідно встановити пристрій в прикурювач, включити його, після чого знайти в списку доступних для бездротового з´єднання в Bluetooth-форматі. Також ви налаштовуєте FM-частоту автомобіля, щоб хвиля збігалася з необхідними параметрами і не було перешкод від радіостанцій.

Сенсорний екран

Корпус модулятора Baseus Energy Column MP3 Charger зроблений в стильному металевому дизайні, вдосконаленому як для ергономіки, так і для естетичної насолоди. На верхній частині є сенсорний дисплей. На ньому можна контролювати вольтаж, а також взаємодіяти з аудіо: регулювати гучність, перемикати звукові доріжки, відповідати на голосові виклики.

Порти швидкої зарядки

Обидва USB-слота зроблені для підзарядки техніки в авто. Що особливо зручно, заповнювати енергію одночасно двох гаджетів можна без будь-яких перешкод. Технологія швидкої зарядки 3.1A впорається з цим завданням набагато швидше, ніж стандартний протокол. Контроль показників струму здійснюється на екрані.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс USB, Bluetooth
Гарантія, міс 6
Колір темно-сірий
Країна виробництва Китай
Мінімальний частотний діапазон, МГц 87.5
Максимальний частотний діапазон, МГц 108
Пульт ДК керується з телефону
Радіус дії 10 м
Формати відтворення MP3, WMA, WAV, APE, FLAC

Про виробника


FM-трансмиттер, Baseus, Energy, Column, MP3, Charger, Dark, grey