Антивірус Zillya! Total Security на 1год 2 ПК, скретч-карточка (4820174870164)

Виробник: Zillya!
Модель: 4820174870164
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 278070
MPN: U0243745
Ціна від: 28.08.2021

  • 524 грн


Стислі характеристики
Гарантія, міс 0
Кількість користувачів 2
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Надійність антивірусного захисту
Основа захисту даних від усіх типів шкідливих програм базується на використанні актуальної вірусної бази, яка вміщує 15 млн вірусних сигнатур та сучасного модулю проактивного захисту.

Даний модуль є базовим у всій системі безпеки, яка будується на базі Zillya! Internet Security. Унікальною особливістю даного модуля є наявність сучасних баз вірусних сигнатур, що оновлюються кожен день. Варто відзначити, що ці дані не перевантажують ні сервер, ні локальний ПК, оскільки база є оптимізованою і модернізованої. Таким чином, робота з нею не впливає на швидкість роботи комп´ютера і не веде до зависань або уповільнення роботи ПК.

Комплексність Інтернет захисту
Реалізується за допомогою потужного брандмауера та WEB-фільтра, здатних на сучасному рівні перевіряти дані, які потрапляють на ПК користувача, та блокувати сайти, на яких виявлені загрози.

Наявність брандмауера в версії сучасного антивіруса - критична необхідність. Цей модуль дозволяє істотно скоротити можливість зараження шкідливими програмами під час Інтернет серфінгу. Крім того, брандмауер блокує дії шкідливого ПО, яке могло потрапити на ПК, в разі несанкціонованої спроби завантаження інформації з Інтернет, отримання додаткових шкідливих компонентів, нових шахрайських або шпигунських можливостей.

WEB-фільтр дозволяє самостійно створювати «чорні списки» небажаних Інтернет ресурсів, що містять сумнівний, відверто небажаний матеріал. Веб-фільтр також може бути використаний, як важлива частина антифішингових системи безпеки, побудованої на базах відомих шпигунських сайтів або підозрілих майданчиків, які потенційно можуть бути замішані в шахрайської діяльності.

Низький рівень завантаження ПК
Утиліти не будуть перевантажувати комп’ютер, оскільки антивірус споживатиме не більше 512 Мб оперативної пам’яті ПК.

Варто зазначити, що такий рівень споживання є прийнятним не тільки для сучасних персональних комп’ютерів, але й для таких, що були вироблені 3-5 років тому. Під час роботи Zillya! Total Security не блокує і не уповільнює роботу самих невибагливих комп’ютерів.

Повноцінна безкоштовна технічна підтримка
Головне правило Zillya!: «Антивірусний захист – це, перш за все, якісна послуга»

Основа успішного саппорта - всебічні знання продуктів, бажання «слухати» користувачів, підносити інформацію на тому рівні, на якому зрозуміло саме їм. Секрет успіху, як прийнято говорити, саме в бажанні, вміння ж прийде само собою.

Бажання зрозуміти користувача і допомогти йому, це один з постулатів успішного супорта.
Рекомендації висококваліфікованого фахівця, описані «крутим» вузькоспеціалізованим сленгом, можуть виявитися «порожнім звуком» для клієнта, тоді як поради, надані простими словами, будуть рецептом для вирішення його проблем і запорукою професіоналізму в очах користувача.

Додаткові модулі продукту

  • Оптимізатор - це утиліта, яка пришвидшує роботу ПК. Програмний модуль дозволяє знаходити непотрібні файли та програми, які працюючи завантажують систему, та видалити їх.

Принцип роботи заснований на тому, щоб перевірити певні локації пам´яті комп´ютера, де зберігаються тимчасові файли. До таких категорій оптимізатор відносить кеш браузерів, історію пошуку, яку вони зберігають, оновлення ОС, «службові» файли тощо.

Після закінчення сканування, утиліта виводить на екран у вигляді списку всі файли, які пропонує видалити, і що головне, їх розмір поодинці та загальний обсяг пам´яті, який буде звільнений. Рішення про видалення приймає безпосередньо сам користувач.

  • Батьківський контроль - модуль, який дозволяє контролювати відвідування юними користувачами ПК, сайтів що їх батьки вважають небажаними.

Важливо розуміти, що суть всіх програм «батьківського контролю» - створення безпечного інформаційного простору дитини. Сучасні програми батьківського контролю це складні фільтри, які не дозволяють неповнолітнім користувачам відвідувати певні сайти, контент яких, на думку їхніх батьків, є небажаним для перегляду.

  • Менеджер процесів - виконує функцію вбудованого диспетчера програм і процесів, дозволяє контролювати і керувати запущеними програмами і процесами.

Менеджер процесів надає користувачеві поточні дані щодо працюючих додатків і сервісів, а також даних споживання ними ресурсів ПК. Утиліта дозволяє примусово завершувати непотрібні процеси, в разі їх зависання, або надмірного споживання оперативної пам´яті, що може негативно впливати на працездатність персонального комп´ютера.

  • Менеджер автозапуску - програма, що дозволяє проаналізувати додатки, що завантажуються при старті системи, і оптимізувати час завантаження, шляхом відключення додатків які не використовуються й деяких функцій системи.

Утиліта оптимізації завантаження комп´ютера призначена для збільшення швидкості роботи ПК.

«Менеджер автозапуску» дозволяє здійснювати пошук програм і сервісів операційної системи, які не використовуються користувачем, але все-таки автоматично завантажуються і споживають ресурси комп´ютера, і відключати їх автоматичне завантаження.

  • Приватність даних - програма, що дозволяє видалити сліди роботи користувача на ПК.

Модуль здійснює пошук конфігураційних і тимчасових файлів, які створюються при роботі стандартних програмних пакетів, і проводити їх очищення.

  • Файловий шредер - спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення.

Принцип роботи програм-шредерів полягає в тому, що файл, який планується видалити, піддається багато прохідному затиранню. Фактично він наповнюється беззмістовним інформаційним сміттям (випадковими цифрами, знаками, символами і т.д.), який абсолютно спотворює його зміст без можливості відновлення. Після цього він видаляється з жорсткого диска. Навіть якщо такий файл буде знайдений зловмисниками і вони спробують його відновити, то не отримають від цього ніякої користі.


Загальні харатктеристики

Гарантія, міс 0
Кількість користувачів 2
Країна виробництва Україна
Платформа MS Windows
Продукт Internet Security
Термін дії 1 рік
Тип користувача для навчальних закладів, домашнє використання
Тип продукту скретч-карта

Про виробника


Антивірус, Zillya!, Total, Security, на, 1год, 2, ПК, , скретч-карточка, (4820174870164)